Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Epood >All-Mix
Vali toode:
Laoseis Hind

All·Mix® on tugevalt eel-väetatud pinnase segu. See on loodud emuleerima rikkalikku väliskeskkonna pinnast, koos mikroaktiivse ökosüsteemiga aga sellisel viisil, et on võimeline hoidma lokkavat taimekasvu paar nädalat ilma lisaväetiseta.
All·Mix® loob viljakad kasvutingimused läbi terve aasta. Meie peame pakkuma vaid täiuslikku keskkonda, et taimed puhkeksid õide.


Kuidas kasutada All·Mix® toodet?

Kui kasutada All·Mix® esimest korda, niisuta substraati ja jäta seisma 36 tunniks. See annab aktiivsele väetisele Pre·Mix™ ja mikroorganismidele aega hakata toimima enne kui taim pannakse sisse.
Hoia pinnase temperatuur veidi soe kogu aeg, kuna pinnase temperatuuri vähenemine aeglustab mikroobide tegutsemist, mis teeb taimekasvu keerukamaks. Lase pinnasel ära kuivada, kastmiskordade vahel. Kuna substraat kuivab, siis on kokkupuude värske õhuga. Ka pinnas vajab hingamist!

All·Mix®pH ja EC väärtused:

Biobizz® tooteid pole toodetud mineraalisooladega vaid orgaaniliste elementidega. Neid elemente on võimatu mõõta. Siiski on neil elementidel enese-regulatsiooni süsteem, mis säilitab nende väärtused õigel tasemel.